KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13003350
nr 1300 3350
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Färgetsning, Signerad, numrerad 61/100, oramat löst blad. Motivet: ca 49x39 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:51:13
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel